WSPÓŁCZESNA EDUKACJA: PROJEKT W SERCU KSZTAŁCENIA

Nowoczesne kształcenie

Świat zmienia się bardzo szybko, nowe technologie pomagają rozwijać się studentom w erze cyfrowej. W Instytutach w samym sercu kształcenia jest innowacyjność pedagogiczna: multimedia, symulacje biznesowe, nauczanie na odległość oraz edukacja odwrócona.
Ciągłe dążenie do poszukiwania doskonałości, Instytuty zaangażowane w edukację zróżnicowaną, obejmującą szeroki zakres umiejętności. Wspierają projekty interdyscyplinarne i ułatwiają wprowadzanie innowacyjnych projektów, łączących różne dyscypliny, aby sprostać nowej potrzebie profesjonalizacji.

Studenci i wykładowcy: aktorzy współczesnej edukacji

Instytuty zachęcają do autonomii jako współautora kształcenia i rozwijania swojej wiedzy poprzez akcent na interaktywność. Zawód wykładowcy akademickiego również ewoluował i teraz wykorzystuje nowoczesne narzędzia do rozwoju w duchu analizy i syntezy. Współpraca i antycypacja  jest podstawą aktywnej edukacji.

To Cię zaciekawi

Online studies

Study on the Internet now! Check

Trip