Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/akademiapolo/ftp/glowna/wp-content/themes/uw/functions.php on line 0
Angielski w biznesie i turystyce | Akademia Polonijna - Polonia University

Angielski w biznesie i turystyce

Studia: Licencjat  praktyczny ,  180 ECTS.

Studia na specjalności angielski w biznesie i turystyce są wyjątkowo praktyczne i interdyscyplinarne. Łączą studia filologiczne ze studiami ekonomiczno-biznesowymi, a więc są to studia językowo-biznesowe, gdzie uczymy studentów praktycznych zastosowań języka angielskiego w biznesie. Daje to absolwentom szersze możliwości zatrudnienia w porównaniu z tradycyjną filologią angielską. Kładziemy nacisk na kształcenie praktyczne, ograniczając teorię do niezbędnego minimum.

STACJONARNE:

• Zajęcia 4 dni w tygodniu
  • 920 godzin: wykłady, ćwiczenia, warsztaty, seminaria w tym 5 – 10 miesięcy   studiów  na Uniwersytecie kształcącym w tej samej dziedzinie w Unii Europejskiej w ramach Erasmus +,
  • 450 godzin praktyka zawodowa w tym 3 miesiące praktyka w  przedsiębiorstwach  lub instytucjach  zagranicznych, w ramach Erasmusa+.
  • 3 – 6 miesięcy staże naukowy w ramach projektu do uczelni partnerskich: w Afryce, Azji, Australii, USA, Kanady, Ameryki Południowej
  • Indywidualny  Program  Kształcenia dla wybitnych studentów
  • Indywidualna Organizacja Studiów
  • Zajęcia naukowo – innowacyjne w  Centrach Naukowo – Badawczych  Akademii oraz Śląski  klaster ECO-Energia
  • Studia wspomagane są : platformą dydaktyczną,  platformą językową.
  • Student korzysta z tutora i opiekuna roku,
  • Student korzysta ze stypendiów socjalny, naukowych, sportowych (+- 800zł przez 10 miesięcy)

DODATKOWE CERTYFIKATY  w ciągu studiów student  zdobywa:

– ICCI,

– ECDL,

–  Certyfikaty potwierdzające umiejętności profesjonalne,

–   Certyfikaty kompetencji  miękkich  niezbędnych  na rynku pracy.

DODATKOWE UPRAWNIENIA  w ciągu studiów :

– uprawnienia pedagogiczne w Centrum Dokształcania i Doskonalenia  Nauczycieli przy Akademii Polonijnej

Dyplom licencjata umożliwia kontynuację kształcenia na studiach II stopnia zarówno w Akademii Polonijnej, jak i w innych uczelniach europejskich.

Absolwent specjalności jest przygotowany do pracy we wszelkich organizacjach i instytucjach gospodarczych na stanowiskach związanych z szeroko rozumianą korespondencją urzędową i handlową, ale także marketingiem międzynarodowym, działalnością eksportową przedsiębiorstw. Ponadto może znaleźć zatrudnienie w biurach turystycznych lub innych organizacjach związanych z branżą turystyczną.

Akademia  Polonijna odnotowuje  sukces w kształceniu a 99% studentów kończy studia licencjackie  a 93% absolwentów studiów znajduje pracę w ciągu 6 miesięcy po otrzymaniu dyplomu licencjata.

NIESTACJONARNE:

• Zjazdy : 10 w ciągu roku
  • Zajęcia : piątek, sobota
  • 450 godzin praktyka zawodowa , możliwa 3 miesiączna praktyka  w  przedsiębiorstwach  lub instytucjach  zagranicznych, w ramach Erasmusa+.
  • Indywidualny Program  Kształcenia ,
  • Indywidualna Organizacja Studiów
  • Studia wspomagane są : platformą dydaktyczną, platformą kształcenia na odległość,  platformą językową.
  • Student korzysta z tutora i opiekuna roku,

DODATKOWE CERTIFIKATY  w ciągu studiów student  zdobywa:

– ICCI,

– ECDL,

–  Certyfikaty potwierdzające umiejętności profesjonalne,

–  Certyfikaty kompetencji  miękkich  niezbędnych  na rynku pracy.

Możliwości przyszłej pracy

Absolwenci programu Administracja publiczna dzięki gruntownej wiedzy teoretycznej i obowiązkowym praktykom zawodowym, są przygotowani do pracy na średnich szczeblach zarządzania w organach administracji państwowej i samorządowej, a także w jednostkach gospodarczych, w szczególności:

• urzędach gmin,

• starostwach powiatowych,

• urzędach pracy,

• Państwowej Inspekcji Pracy,

• urzędach skarbowych,

• organizacjach pozarządowych,

• przedsiębiorstwach państwowych.

On-Line

( na podstawie posiadanych udokumentowanych:  części studiów , pracy, staży, certyfikatów istnieje możliwość zaliczenia niektórych przedmiotów)

• Korzystanie z platformy ON-LINE
  • Zaliczanie przedmiotów przez  prace pisemne i  projekty według programu studiów
  • Konsultacje z wykładowcami przez Skype,
  • Korzystanie z wykładów przez video-konferencje
  • Korzystanie z Wirtualnej Biblioteki Akademii Polonijnej
  • Korzystanie Biblioteki Akademii Polonijnej
  • Konsultacje i możliwość uczestniczenia podczas zajęć studiów niestacjonarnych  10 zjazdów w ciągu roku w piątek i sobotę.
  • Zaliczenia egzaminacyjne : pisemne i przez Skype, egzaminy ustne  w Uczelni
  • 450 godzin praktyka zawodowa , możliwa 3 miesięczna praktyka  w  przedsiębiorstwach  lub instytucjach  zagranicznych, w ramach Erasmusa+.
  • Student korzysta z tutora,

DODATKOWE CERTIFIKATY  w ciągu studiów student  zdobywa:

–  ICCI,

–  ECDL,

–  Certyfikaty potwierdzające umiejętności profesjonalne,

–   Certyfikaty kompetencji  miękkich  niezbędnych  na rynku pracy.

Opłata rekrutacyjna – 300 PLN

Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na konto uczelni.

• 85 1160 2202 0000 0001 8573 5068
  • Przy wpłacie należy podać IMIĘ, NAZWISKO i KIERUNEK STUDIÓW.

Opłata rekrutacyjna:

• jest bezzwrotna w przypadku decyzji o zakwalifikowaniu kandydata na studia, a następnie jego rezygnacji z podjęcia studiów,
  • jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów

Czesne za rok studiów dla studenta

10 rat po 300 PLN
2 raty po 1 500 PLN
1 rata 3 000 PLN

10 rat po 350 PLN
2 raty po 1 750 PLN
1 rata 3 500 PLN

studia online
10 rat po 450 PLN