Instytut Ekonomi i Zarządzania

Dlaczego warto studiować “Nowe media i E-biznes na Akademii Polonijnej

w Częstochowie?

Nowe media z roku na rok zyskują coraz większą popularność i przewagę nad prasą, telewizją czy też radiem. Wszystko dlatego, że w istocie skupiają w sobie pozostałe. Drogą internetową załatwia się coraz więcej spraw, co związane jest z dużo większym komfortem oraz możliwością korzystania z niego w każdym miejscu i o każdej porze. W związku z tym wiele spraw biznesowych, jak np. transakcje finansowe, są prowadzone poprzez bankowe portale internetowe. Dlatego też coraz więcej placówek organizuje kierunek, który przygotowuje do umiejętności korzystania z nowego medium oraz biznesu elektronicznego.

Akademia Polonijna w Częstochowie, podążając z duchem czasu, stworzyła program studiów, który przygotowuje do tego rodzaju specjalizacji.

Dlaczego jednak warto postawić na naszą uczelnię?

Otóż posiadamy wysoce wykwalifikowane grono pedagogiczne oraz najnowszej technologii sprzęt komputerowy. Zajęcia są organizowane głównie w formie warsztatów, pozwalając tym samym na nabycie wiedzy i doświadczenia, które potem wykorzystać możemy w praktyce.

Nasi studenci mają więc znakomitą bazę do rozwoju umiejętności i wiedzy z działalności biznesowej oraz medialnej. Organizowane są także spotkania ze specjalistami w dziedzinie e-marketingu, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie. Gwarantujemy również praktyczne nabycie umiejętności języka obcego na poziomie B2, który umożliwi nawiązanie współpracy z firmami zagranicznymi.

Zdobyta wiedza i doświadczenie bez wątpienia może okazać się nieoceniona w branżach związanych ściśle z biznesem internetowym: agencjach reklamowych i public relation, redakcjach internetowych, wszelkich instytucjach wykorzystujących witrynę internetową do promocji oraz prowadzenia działalności biznesowej itd.

Nie zwlekaj ! Dzięki Nam otworzy Ci się droga do wielkiej kariery w mediach oraz biznesie! Studiuj na Akademii Polonijnej w Częstochowie.

Strona w przebudowie

Aktualnie prowadzone są prace modernizacyjne strony głównej Akademii Polonijnej. W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt.

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.