Dlaczego warto studiować pielęgniarstwo?

 

Pielęgniarstwo to coś więcej, niż tylko zawód – to przede wszystkim powołanie! Dlatego też jest to zajęcie przeznaczone dla osób, które chcą nieść pomoc potrzebującym oraz wykazują swoją postawą ogromną empatię wobec innych. Aby jednak pełnić swoje obowiązki w profesjonalny sposób, wymagane jest nie tylko zaangażowanie, ale także odpowiednie przygotowanie i zdobyte doświadczenie. Dlatego też ważne jest, aby wybrać odpowiednią uczelnię – taką, która pozwoli nie tylko zdobyć kwalifikacje, ale także wiedzę na temat pielęgniarstwa.

Gdzie wobec tego rozpocząć swoją drogę do wielkiej kariery? Oczywiście na Akademii Polonijnej w Częstochowie!

Dlaczego?

Ponieważ posiadamy wszystko to, co niezbędne do zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu tego działu nauki medycznej. Nasza uczelnia otrzymała bowiem aż 2,5 miliona złotych na stworzenie profesjonalnego kompleksu, który umożliwi  przygotowanie adeptów pielęgniarstwa do wykonywania tego wyjątkowego i szlachetnego zawodu. Fundusze zostały wykorzystane do stworzenia tak zwanych sal wysokiej wierności, w których przyszłe pielęgniarki i pielęgniarze posiadają dogodne warunki do zdobywania wiedzy i doświadczenia z zakresu profesjonalnej opieki nad chorymi. W naszym kompleksie poczujecie się, jak w prawdziwym szpitalu. Zmierzycie się z zadaniami, z którymi na co dzień mierzą się pielęgniarki. Wymiana opatrunków, pobór krwi, podłączanie kroplówek i tworzenie wenflonów… to tylko niektóre z zajęć, jakie nasi studenci opanują do perfekcji do zawodowej pracy.Dopełnimy bowiem wszelkich starań, aby jak najwierniej odwzorować Twoją pracę  pielęgniarską na naszej uczelni. Co ważne, organizujemy praktyki w wykwalifikowanych instytucjach szpitalnych a także umożliwiamy wyjazdy zagraniczne do placówek partnerskich. Zapewniamy kwalifikacje z najwyższymi standardami i certyfikatami unijnymi!

Jeżeli więc chcesz studiować pielęgniarstwo i zostać odpowiednio przygotowany do wykonywania swojej misji, studiuj na Akademii Polonijnej w Częstochowie! Z nami osiągniesz życiowy sukces!

_Instytut Zdrowia i Pielęgniarstwa

Biotechnologia

Biotechnologia to studia ,które pozwolą na poznanie metod badawczych ,które są stosowane zarówno w codziennej pracy laboratoryjnej jak i wykorzystywanie  procesów biologicznych w przemyśle. Biotechnolog to osoba  ,która jest w stanie wytworzyć produkt...

_Instytut Zdrowia i Pielęgniarstwa Mgr

Fizjoterapia

Zawód fizjoterapeuty wymieniany jest wśród pięciu najbardziej rozwojowych zawodów na świecie,a popyt na specjalistów z tego zakresu wzrasta nie tylko w kraju,ale za granicą ,gdzie polscy fizjoterapeuci znajdują satysfakcjonującą pracę. Studia zapewniają...

Skip to content