Dnia 28 czerwca podczas wielkiej gali ,która odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie nasza uczelnia została wyróżniona  certyfikatem “Uczelnia Liderów” i certyfikatem “Najwyższa jakość studiów”.

“Uczelnia liderów” to certyfikat przyznawany uczelniom,które kształcą absolwentów wyposażonych w umiejętności i kompetencje liderskie,natomiast “Najwyższa jakość studiów ” jest to certyfikat przyznawany uczelniom,które wdrażają  nowoczesne rozwiązania ukierunkowane na zapewnienie wysokiego poziomu nauczania.

Certyfikaty  przyznawane są przez Fundacje Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.