Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe

Bezpieczeństwo narodowe to studia, które mogą zapewnić karierę w służbach mundurowych  takich jak policja, wojsko, służba celna czy straż pożarna.

• Jest to znakomity program dla ludzi, którzy preferują smak adrenaliny i przygody, osób ceniących sobie aktywną pracę i lubiących trudne wyzwania.
  • Program specjalizacji przygotowuje do pracy na różnych płaszczyznach począwszy od w sektora bezpieczeństwa państwa, służbach mundurowych, administracji państwowej, instytucjach wojskowych, badawczych i gospodarczych.
  • Jest to dobre rozwiązanie  dla osób już pracujących w zawodzie, którzy chcącą się rozwijać, ale również podnieść swoje kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na awans.

[showmodule id=”209694″]

[showmodule id=”207836″]