Język angielski  w biznesie

Język niemiecki  w biznesie

Absolwent filologii w biznesie posiada wszechstronną wiedzę dotyczącą języka angielskiego, znając ten język na poziomie specjalisty w mowie i piśmie.

• Doskonała znajomość języka angielskiego wsparta jest praktyczną wiedzą z zakresu ekonomii, handlu oraz zarządzania.
  • Jest to zdecydowanie najlepsze połączenie, które  umiejętności językowych z kompetencjami w dziedzinie szeroko pojętego biznesu. zapewnia im przygotowanie do pracy we wszelkich organizacjach i instytucjach gospodarczych w charakterze tłumacza.
  • Absolwenci dodatkowo mogą podejmować pracę jako rzecznik prasowy, kierownik sekretariatów międzynarodowych w dużych przedsiębiorstwach i koncernach oraz specjalista  międzynarodowej korespondencji handlowej.
  • Studia otwierają szerokie możliwości zatrudnienia przed absolwentem jako eksperta języka biznesu, a także na tych stanowiskach, gdzie niezbędna jest doskonała znajomość języków obcych w mowie i piśmie.

Opłata rekrutacyjna - 300 PLN

Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na konto uczelni:

Przy wpłacie należy podać IMIĘ, NAZWISKO i KIERUNEK STUDIÓW.

Opłata rekrutacyjna: jest bezzwrotna w przypadku decyzji o zakwalifikowaniu kandydata na studia, a następnie jego rezygnacji z podjęcia studiów, jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów

7. Stypendium studiów w ramach Erasmus+ (+/- 500 EUR/m-c)

✔ Potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej

✔ świadectwo ukończenia szkoły średniej,