Cel Projektu

Celem głównym projektu jest poprawa jakości kształcenia poprzez wdrążenie opracowanego programu rozwojowego dla Akademii Polonijnej w Częstochowie na kierunku Pielęgniarstwo, którego elementem jest utworzenie, rozwój i funkcjonowanie monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej. Projekt przyczyni się do osiągnięcia celu szczegółowego PO WER OSI V Poprawa kształcenia wyższego na kierunku medycznych, celu tematycznego 10 Inwestowanie w kształcenie, szkolenie i szkolenie zawodowe na rzecz zdobywania umiejętności i uczenia się przez całe życie poprzez realizację programu rozwojowego Uczelni w zakresie kształcenia praktycznego metodą symulacji medycznej.

Grupa Docelowa

Grupą docelową objętą wsparciem projektu są studenci kierunku pielęgniarstwo, którzy rozpoczną kształcenie metodami symulacji medycznej w MCSM w roku Akademickim 2018/2019 rocznika I i II oraz III. Łącznie 144 studentów.

Kadra administracyjna:

– techniczna 4 osoby

– zarządzanie CSM 4 osoby

– pacjent standaryzowany 2 osoby

Program rozwojowy MCSM

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa

Uroczyste otwarcie MCSM

Strona w przebudowie

Aktualnie prowadzone są prace modernizacyjne strony głównej Akademii Polonijnej. W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt.

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.