Międzynarodowe rynki finansowe

Rynki finansowe to miejsca, gdzie zawiera się  transakcje kupna oraz sprzedaży różnych form kapitału pieniężnego na różne terminy w oparciu o różne instrumenty finansowe. To właśnie  one stały się głównym źródłem pozyskiwania kapitału przez przedsiębiorstwa międzynarodowe.

• Wyzwaniami tego działu są przede wszystkim zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach globalnych, zarządzanie ryzykiem finansowym, politycznym oraz operacyjnym, a także pozyskiwanie informacji o charakterze globalnym oraz dokonywanie selekcji ofert emisji akcji z międzynarodowych rynków.
  • Ważne jest również respektowanie wzajemnych powiązań pomiędzy poszczególnymi rynkami.
  • Ten obszar rozwija się bardzo prężnie, z tego względu istnieje możliwość znalezienia inspirującej pracy. Makler giełdowy, inwestor analityczny, doradca finansowy to tylko niektóre miejsca pracy, które może objąć absolwent tej specjalności

Opłata rekrutacyjna - 300 PLN

Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na konto uczelni:

Przy wpłacie należy podać IMIĘ, NAZWISKO i KIERUNEK STUDIÓW.

Opłata rekrutacyjna: jest bezzwrotna w przypadku decyzji o zakwalifikowaniu kandydata na studia, a następnie jego rezygnacji z podjęcia studiów, jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów

7. Stypendium studiów w ramach Erasmus+ (+/- 500 EUR/m-c)

Dla pierwszych 20 kandydatów - 10 % zniżki na czesne przy wyborze opaty rocznej w terminie od 1 czerwca 2019 do 30 czerwca 2019 r.

10 rat po 400 PLN
2 raty po 1800 PLN
1 rata 3400 PLN

10 rat po 420 PLN