EM 16/05/18 Nowe media i e – biznes

Nowe media z roku na rok zyskują coraz większą popularność i przewagę nad prasą, telewizją czy też radiem. Wszystko dlatego, że w istocie skupiają w sobie pozostałe. Drogą internetową załatwia się coraz więcej spraw, co związane jest z dużo większym komfortem oraz możliwością korzystania z niego w każdym miejscu i o każdej porze. W związku z tym wiele spraw biznesowych, jak np. transakcje finansowe, są prowadzone poprzez bankowe portale internetowe. Dlatego też coraz więcej placówek organizuje kierunek, który przygotowuje do umiejętności korzystania z nowego medium oraz biznesu elektronicznego.

Akademia Polonijna w Częstochowie, podążając z duchem czasu, stworzyła program studiów, który przygotowuje do tego rodzaju specjalizacji.

Otóż posiadamy wysoce wykwalifikowane grono pedagogiczne oraz najnowszej technologii sprzęt komputerowy. Zajęcia są organizowane głównie w formie warsztatów, pozwalając tym samym na nabycie wiedzy i doświadczenia, które potem wykorzystać możemy w praktyce.

Nasi studenci mają więc znakomitą bazę do rozwoju umiejętności i wiedzy z działalności biznesowej oraz medialnej. Organizowane są także spotkania ze specjalistami w dziedzinie e-marketingu, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie. Gwarantujemy również praktyczne nabycie umiejętności języka obcego na poziomie B2, który umożliwi nawiązanie współpracy z firmami zagranicznymi.

Zdobyta wiedza i doświadczenie bez wątpienia może okazać się nieoceniona w branżach związanych ściśle z biznesem internetowym: agencjach reklamowych i public relation, redakcjach internetowych, wszelkich instytucjach wykorzystujących witrynę internetową do promocji oraz prowadzenia działalności biznesowej itd.

STACJONARNE:

• Zajęcia 4 dni w tygodniu
  • 920 godzin: wykłady, ćwiczenia, warsztaty, seminaria w tym 5 – 10 miesięcy   studiów  na Uniwersytecie kształcącym w tej samej dziedzinie w Unii Europejskiej w ramach Erasmus +,
  • 450 godzin praktyka zawodowa w tym 3 miesiące praktyka w  przedsiębiorstwach  lub instytucjach  zagranicznych, w ramach Erasmusa+.
  • 3 – 6 miesięcy staże naukowy w ramach projektu do uczelni partnerskich: w Afryce, Azji, Australii, USA, Kanady, Ameryki Południowej
  • Indywidualny  Program  Kształcenia dla wybitnych studentów
  • Indywidualna Organizacja Studiów
  • Zajęcia naukowo – innowacyjne w  Centrach Naukowo – Badawczych  Akademii oraz Śląski  klaster ECO-Energia
  • Studia wspomagane są : platformą dydaktyczną,  platformą językową.
  • Student korzysta z tutora i opiekuna roku,
  • Student korzysta ze stypendiów socjalny, naukowych, sportowych (+- 800zł przez 10 miesięcy)

DODATKOWE CERTYFIKATY  w ciągu studiów student  zdobywa:

– LCCI,

– ECDL,

–  Certyfikaty potwierdzające umiejętności profesjonalne,

–   Certyfikaty kompetencji  miękkich  niezbędnych  na rynku pracy.

Akademia  Polonijna odnotowuje  sukces w kształceniu a 99% studentów kończy studia licencjackie  a 93% absolwentów studiów znajduje pracę w ciągu 6 miesięcy po otrzymaniu dyplomu .

EM 16/05/18 Nowe media i e – biznes

Studia: stopień magisterski ,  180 ECTS.

NIESTACJONARNE:

• Zjazdy : 10 w ciągu semestru
  • Zajęcia : piątek, sobota
  • 450 godzin praktyka zawodowa , możliwa 3 miesiączna praktyka  w  przedsiębiorstwach  lub instytucjach  zagranicznych, w ramach Erasmusa+.
  • Indywidualny Program  Kształcenia ,
  • Indywidualna Organizacja Studiów
  • Studia wspomagane są : platformą dydaktyczną, platformą kształcenia na odległość,  platformą językową.
  • Student korzysta z tutora i opiekuna roku,

DODATKOWE CERTIFIKATY  w ciągu studiów student  zdobywa:

– ICCI,

– ECDL,

–  Certyfikaty potwierdzające umiejętności profesjonalne,

–  Certyfikaty kompetencji  miękkich  niezbędnych  na rynku pracy.

Akademia  Polonijna odnotowuje  sukces w kształceniu a 99% studentów kończy studia licencjackie  a 93% absolwentów studiów znajduje pracę w ciągu 6 miesięcy po otrzymaniu dyplomu.

On-Line

( na podstawie posiadanych udokumentowanych:  części studiów , pracy, staży, certyfikatów istnieje możliwość zaliczenia niektórych przedmiotów)

• Korzystanie z platformy ON-LINE
  • Zaliczanie przedmiotów przez  prace pisemne i  projekty według programu studiów
  • Konsultacje z wykładowcami przez Skype,
  • Korzystanie z wykładów przez video-konferencje
  • Korzystanie z Wirtualnej Biblioteki Akademii Polonijnej
  • Korzystanie Biblioteki Akademii Polonijnej
  • Konsultacje i możliwość uczestniczenia podczas zajęć studiów niestacjonarnych  10 zjazdów w ciągu roku w piątek i sobotę.
  • Zaliczenia egzaminacyjne : pisemne i przez Skype, egzaminy ustne  w Uczelni
  • 450 godzin praktyka zawodowa , możliwa 3 miesięczna praktyka  w  przedsiębiorstwach  lub instytucjach  zagranicznych, w ramach Erasmusa+.
  • Student korzysta z tutora,

DODATKOWE CERTIFIKATY  w ciągu studiów student  zdobywa:

–  ICCI,

–  ECDL,

–  Certyfikaty potwierdzające umiejętności profesjonalne,

–   Certyfikaty kompetencji  miękkich  niezbędnych  na rynku pracy.

Opłata rekrutacyjna – 300 PLN

Opłata rekrutacyjna dla absolwentów studiów I stopnia Akademii Polonijnej : 200 zł

Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na konto uczelni.

Przy wpłacie należy podać IMIĘ, NAZWISKO i KIERUNEK STUDIÓW.

Opłata rekrutacyjna:

jest bezzwrotna w przypadku decyzji o zakwalifikowaniu kandydata na studia, a następnie jego rezygnacji z podjęcia studiów,

jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów

Czesne za rok studiów dla studenta

10 rat po             350 PLN

2 raty po             1 750 PLN

1 rata    3 500 PLN

10 rat po             400 PLN

2 raty po             2 000 PLN

1 rata    4000 PLN

studia online

10 rat po            500 PLN