Podatki i finanse publiczne

Finanse publiczne odnoszą się do zasobów pieniężnych państwa. Są to procesy gromadzenia, jak i również podziału środków publicznych, które znajdują się w dyspozycji władz publicznych, a także budżetu państwa oraz fundusze, które zostały zgromadzone, a także te, które zostały rozdysponowane przez państwo poza budżetem.

• Dzięki tej specjalności student ma możliwość nabyć umiejętność projektowania oraz ocenę rozwiązań podatkowych.
  • Dodatkowo ten kierunek cechuje się dużą ilością oraz różnorodnością miejsc pracy.  Do najbardziej popularnych zawodów można zaliczyć doradcę klienta, strateg, analityka bankowości detalicznej, księgowy, doradcę podatkowego, analityka inwestycyjnego.

Opłata rekrutacyjna - 300 PLN

Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na konto uczelni:

Przy wpłacie należy podać IMIĘ, NAZWISKO i KIERUNEK STUDIÓW.

Opłata rekrutacyjna: jest bezzwrotna w przypadku decyzji o zakwalifikowaniu kandydata na studia, a następnie jego rezygnacji z podjęcia studiów, jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów

7. Stypendium studiów w ramach Erasmus+ (+/- 500 EUR/m-c)

✔ Potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej

✔ świadectwo ukończenia szkoły średniej,