Prawo w biznesie

Prawo w biznesie to niezwykle praktyczny kierunek studiów, łączący wiedzę o prawnych aspektach prowadzenia działalności biznesowej z kompetencjami menedżerskimi.

• Kształci specjalistów w zakresie regulacji prawnych obrotu gospodarczego oraz organizacji i funkcjonowania przedsiębiorstw. .
  • Ten program pozwoli na wykształcenie specjalistów, którzy będą mogli zapełnić współczesny rynek, który łączy świat biznesu ze światem gospodarki.
  • Studenci poznają podstawy prawa, ekonomii oraz organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem.
  • Swoja wiedzę wzbogacają o zakres prawa obrotu gospodarczego i funkcjonowania przedsiębiorstw.
  • Dodatkowe umiejętności jakie zdobędzie absolwent to między innymi zawieranie umów gospodarczych, współpraca biznesowa, a także zarządzanie w zakresie biznesu.
  • Atutem studiów prawo w biznesie są zajęcia z zarządzania konfliktem, prowadzenia negocjacji i kształtowania kompetencji menedżerskich, a także kurs biznesowego języka angielskiego, co wzbogaca wiedzę przyszłego absolwenta na wielu znaczących płaszczyznach.

Sektor publiczny

• Absolwent, który wybrał specjalność sektor publiczny może podjąć pracę w instytucjach administracji centralnej oraz samorządowej, m.in. w Najwyższej Izbie Kontroli, w regionalnych izbach obrachunkowych, w jednostkach samorządu terytorialnego, w urzędach i w izbach skarbowych, a także organach celnych.
  • Może także pracować w firmach świadczących usługi publiczne, realizujących zamówienia na rzecz sektora publicznego oraz zajmować się wdrażaniem budżetu zadaniowego oraz kontrolą zarządczą.

Sektor prywatny

• Absolwent, który wybrał specjalność sektor prywatny potrafi samodzielnie podjąć i prowadzić działalność gospodarczą, przy czym wykazuje się znajomością prawa i umiejętnością jego stosowania w praktyce.
  • Ważne jest, że absolwent posiada również wszechstronną wiedzę, a także umiejętności do otworzenia własnej firmy oraz zajęcia się jej finansami i księgowością.
  • Zdobyta wiedza idealnie nadaje się do objęcia stanowisk kierowniczych.

Opłata rekrutacyjna - 300 PLN

Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na konto uczelni:

Przy wpłacie należy podać IMIĘ, NAZWISKO i KIERUNEK STUDIÓW.

Opłata rekrutacyjna: jest bezzwrotna w przypadku decyzji o zakwalifikowaniu kandydata na studia, a następnie jego rezygnacji z podjęcia studiów, jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów

7. Stypendium studiów w ramach Erasmus+ (+/- 500 EUR/m-c)

Dla pierwszych 20 kandydatów - 10 % zniżki na czesne przy wyborze opaty rocznej w terminie od 1 czerwca 2019 do 30 czerwca 2019 r.

10 rat po 450 PLN
2 raty po 2 300 PLN
1 rata 4 000 PLN

10 rat po 500 PLN
2 raty po 2 800 PLN
1 rata 4 500 PLN

Opłata rekrutacyjna - 300 PLN

Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na konto uczelni:

Przy wpłacie należy podać IMIĘ, NAZWISKO i KIERUNEK STUDIÓW.

7. Stypendium studiów w ramach Erasmus+ (+/- 500 EUR/m-c)

10 rat po 350 PLN
2 raty po 1700 PLN