Program: „I rok taniej” dla programu  FL/17/04/17 – NAUCZYCIEL JĘZYKA  ANGIELSKIEGO

Czesne za I rok studiów dla studentów niestacjonarnych pierwszego stopnia (licencjackich) objętych powyższym programem wynosi 200 zł/m-c  (płatne  przez 10 miesięcy).

Program dotyczy 10 pierwszych  kandydatów posiadających obywatelstwo polskie i spełniających następujące warunki:

• Zapisali się na studia i podpisali umowę z Uczelnią o odpłatnym świadczeniu   usług edukacyjnych , w terminie od 6 września 2017 r. do   16 września 2017 r.
  • Wnieśli opłatę rekrutacyjną.