Program: „I rok taniej” dla programu EM/ 14/05/15 – RACHUNKOWOŚĆ I DORADZTWO FINANSOWE

Czesne za I rok studiów dla studentów niestacjonarnych  II stopnia (magisterskich)  objętych powyższym programem wynosi 200 zł/m-c  (płatne  przez 10 miesięcy).

Program dotyczy 10 pierwszych  kandydatów posiadających obywatelstwo polskie i spełniających następujące warunki:

• Zapisali się na studia i podpisali umowę z Uczelnią o odpłatnym świadczeniu   usług edukacyjnych , w terminie od 6 września 2017 r. do   16 września 2017 r.
  • Wnieśli opłatę rekrutacyjną.