Social media w biznesie

Szacuję się że w Polsce aż 90 % internautów korzysta z mediów społecznościowych.
Social media w obecnych czasach stanowią źródło informacji, służą do wymiany poglądów ,ale również mogą być formą reklamy, która skupia ruch internetowy wokół konkretnej marki.
Social media w biznesie to kierunek będący odpowiedzią na potrzeby rynku ,a także odbiorców indywidualnych szukających alternatywy dla tradycyjnych form takich jak ulotki czy ogłoszenia w gazecie.
Dlaczego warto studiować na Akademii Polonijnej?
Akademia Polonijna w Częstochowie posiada wykwalifikowaną kadrę ,która swoją wiedzę przekazuje głównie w formie warsztatowej . Nowoczesne sale komputerowe z powodzeniem pozwolą na zgłębienie wiedzy i umiejętności z zakresu współczesnych metod komunikacji z potencjalnym odbiorcą oraz umożliwią poznanie tajników biznesu.
Niewątpliwą korzyścią studiowania na specjalności social media w biznesie będzie panel językowy ,który pozwoli na doprowadzenie biegłości językowej danego języka obcego do poziomu B2.
Studiowanie na specjalności social media w biznesie pozwoli także na zyskanie licznych certyfikatów zawodowych takich jak certyfikat angielski w biznesie oraz certyfikat umiejętności komputerowych.
Zdobyta wiedza i doświadczenie bez wątpienia może okazać się nieoceniona w branżach związanych ściśle z biznesem internetowym: agencjach reklamowych i public relations, redakcjach internetowych, wszelkich instytucjach wykorzystujących witrynę internetową do promocji oraz prowadzenia działalności biznesowej itd.

Skip to content