SP-121 KADRY I PŁACE W PRAKTYCE
Cel i program studiów
Celem studiów jest przekazanie specjalistycznej wiedzy połączonej z praktycznymi umiejętnościami z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, rozliczania świadczeń pracowniczych, dokumentacji kadrowej, dokumentacji podatkowej oraz ZUS. Program obejmuje pełny zakres wiadomości potrzebnych do wykonywania funkcji kadrowych, kadrowo-płacowych oraz rozliczeniowych.
Uczestnicy
Studia skierowane są zarówno do aktywnych zawodowo specjalistów w obszarze kadr i płac, poszukujących możliwości doskonalenia poziomu wiedzy, kompetencji jak i do osób przygotowujących się do pracy w tej dziedzinie.
Kwalifikacje absolwentów
Uczestnictwo w studiach daje absolwentom wiedzę z zakresu: prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych oraz wynagrodzeń. Zdobyta wiedza pozwala absolwentom na głębokie rozumienie problemów związanych z różnymi sferami i aspektami funkcjonowania przedsiębiorstw w burzliwym otoczeniu zewnętrznym. Absolwent potrafi zastosować zdobytą wiedzę teoretyczną wdrażając rozwiązania praktyczne w pionie kadrowo-płacowym, nabywa umiejętność samodzielnego wykonywania obowiązków wynikających z zatrudnienia w zespole kadrowo-płacowym.
KOSZT
Koszt studiów:2500 złotych za semestr
Opłata rekrutacyjna – 100 złotych
Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na konto uczelni.
85 1160 2202 0000 0001 8573 5068
Przy wpłacie należy podać IMIĘ, NAZWISKO i KIERUNEK STUDIÓW.
Opłata rekrutacyjna:
jest bezzwrotna w przypadku decyzji o zakwalifikowaniu kandydata na studia, a następnie jego rezygnacji z podjęcia studiów,
jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów
WYMAGANE DOKUMENTY
- Podanie do Rektora
- Dyplom ukończenia studiów wyższych (przynajmniej studia pierwszego stopnia)
- Potwierdzenie dokonania opłaty wpisowej
- Akt ślubowania
- Informacje podstawowe
- Ksero dowodu osobistego z obu stron (przy złożeniu dokumentów należy mieć jego oryginał celem poświadczenia za zgodność przez Uczelnię)
- Cztery fotografie o wymiarach 35mm x 45mm
- Zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia studiów,
- W przypadku osób niepełnosprawnych zaświadczenie o stopniu niepełnosprawności

