Pilna informacja w związku ze szczepieniami studentów i pracowników na uczelniach

 

Akademia  Polonijna  w Częstochowie, do 10 stycznia 2021 r zbiera zgłoszenia do szczepień przeciw COVID-19 studentów i pracowników, gdyż należymy do pirytowej grupy “zero”.

Do tej grupy zaliczają się  pracownicy uczelni (zarówno prowadzący zajęcia jak i pracownicy administracji i techniczni) oraz studenci na kierunku przygotowującego do zawodu pielęgniarstwa.

Poniżej znajdują się druki do pobrania, które należy wypełnić i nadesłać do 10 stycznia 2021 na adres: kancelaria@ap.edu.pl . Do przesyłanych plików należy również dołączyć zgodę na przetwarzanie danych dostępną poniżej. Szczepienia odbędą się w wyznaczonym   „szpitalu węzłowym w Częstochowie.

Zachęcamy wszystkie Uczelnie kształcące na wymienionych kierunkach do zgłaszania się do programu szczepień. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach MNiSW i MZ:

https://www.gov.pl/web/nauka/szczepimysie–szczepienia-przeciw-covid-19-dla-pracownikow-i-studentow-kierunkow-medycznych

 

Druki zgłoszeniowe: POBIERZ

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: POBIERZ

Strona w przebudowie

Aktualnie prowadzone są prace modernizacyjne strony głównej Akademii Polonijnej. W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt.

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.