Pilna informacja w związku ze szczepieniami dla nauczycieli

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w związku z komunikatami opublikowanymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki rozpoczyna się akcja szczepień przeciwko COVID-19 dla nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia na uczelni.

Osobami uprawnionymi są: nauczyciele akademiccy, doktoranci prowadzący zajęcia i inne osoby współpracujące z Akademią Polonijną w Częstochowie (np. na podstawie umowy cywilnoprawnej dotyczącej prowadzenia zajęć).

Zapisy obejmują osoby urodzone od 1 stycznia 1956 r. do 31 grudnia 2003 r.

Więcej informacji o szczepieniu nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia na uczelni znajdą Państwo na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki, w zakładce aktualności

Prosimy o wypełnienie dostępnych do pobrania poniżej dokumentów zgłoszeniowych i przesłanie na adres kancelaria@ap.edu.pl do 17.02.2020 do godziny 16.00

Dokumenty zgłoszeniowe: POBIERZ