Zapraszamy wszystkich studentów oraz wykładowców wraz z rodzinami na ceremonię zakończenia roku akademickiego 2017/2018 połączone z uroczystym rozdaniem dyplomów .

Uroczystość  odbędzie się 29 czerwca 2018 roku o godz.15.30 w Centrum Kongresowym Akademii Polonijnej w Częstochowie

Zarząd Akademii Polonijnej

Informujemy, iż w czasie uroczystości będą robione zdjęcia w celach promocyjnych uczelni. Osoby nie wyrażające zgody na wykorzystanie ich wizerunku, proszone są o kontakt mailowy pod adresem iodo@ap.edu.pl lub osobiście, na miejscu z Administratorem Systemów Informatycznych – Maciejem Janasem